قاب‌ نقطه

۸۸,۰۰۰ تومان

قاب نقطه می‌خواست فرار کند تلاشی است برای ثبت زمانِ گذرا؛ نقطه‌‌ی امنی است برای این‌که میان سیل اخبار و حوادث به آن چشم بدوزیم و در کشاکش شلوغی‌های روزمره مجالی برای درنگ و آسایش به خودمان و چشم‌هامان بدهیم.
قاب‌هایی که به دیوار خانه‌هامان می‌زنیم امانت‌دار عزیزترین خاطرات‌مان‌اند. ما گوشه‌هایی از دلبستگی‌هامان را به آغوش قاب‌ها می‌سپاریم. بعد آن‌ها را به دیوار می‌‌زنیم، برایشان جایی روی میز کارمان باز می‌کنیم، توی طاقچه می‌گذاریم‌شان یا هدیه‌شان می‌دهیم به آن‌ها که گرمابخش وجودمان هستند.
به خاطر همین هم این بار در بخش «کنارکتاب» تصمیم گرفته‌ایم تا قاب‌هایی از بهترین تصاویر کتاب‌هامان تولید کنیم. در اولین قدم هم سراغ یکی از عزیزترین کتاب‌های نشر ادامه یعنی نقطه می‌خواست فرار کند رفته‌ایم؛ کتابی که گرچه ظاهراً برای کودکان نوشته شده، عمق مفاهیم و مضامینش باعث می‌شود خواندنش را به بزرگسالان هم توصیه کنیم.
فضای خیال‌انگیز کتاب نقطه با تصویرگری جان‌لوکا بوت‍لو ما را به ژرفنای درون‌مان می‌برد و با آن منِ پرسشگر روبه‌رو می‌کند. ناشناختگی، رهایی، کاوشگری، سفر، آسودگی، گم‌گشتگی و نوری که در دل تاریکی می‌تابد همگی از احوالاتی‌اند که در مواجهه با این تصویرها به ذهن بیننده خطور می‌کنند.

• این قاب‌‌ها مناسب چه فضایی هستند؟
قاب‌های نقطه (با اندازه‌های بیرونی ۱۹/۵ در ۱۳/۵ سانتی‌متر) را می‌توانید به دیوار بزنید یا روی میز کار یا در قفسه‌ی کتابخانه‌تان بگذارید و از دیدن‌شان لذت ببرید.

• قاب نقطه مناسب هدیه دادن به چه کسانی است؟
هر کسی که دغدغه‌ی کشف‌ و شناخت خود در عصر تکنولوژی و هیاهو را دارد، می‌تواند با دیدن این قاب، چند لحظه‌ای درون خودش تأمل کند.
در مناسبت‌های مختلف ــ از تبریک زادروز گرفته تا وصال دو دوست، تسلا به آشنایی که در سوگ عزیزی نشسته یا با فقدانی دست‌وپنجه نرم می‌کند ــ می‌توانید قاب‌های نقطه را (با یا بدون کتاب دوست‌داشتنی نقطه می‌خواست فرار کند) تقدیم آنانی کنید که دوست‌شان دارید.
خیال‌انگیزی تصاویر نقطه باعث می‌شود این قاب‌ها برای هدیه دادن به گروه‌های سنی مختلف، از کودک تا بزرگسال، مناسب باشند.

 

توضیح مهم: با مراجعه به اسلاید آخر تصویر مورد نظرتان را انتخاب کنید و شماره‌ی آن را در قسمت توضیحات خرید وارد کنید.

hvs

اندازه‌های بیرونی قاب نقطه: ۱۹/۵ در ۱۳/۵ سانتی‌متر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قاب‌ نقطه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قاب‌ نقطه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *