سعید قدوسی‌نژاد

سعید قدوسی‌نژاد قدوسی نژاد کتاب همراه بازاریابان دیجیتال مصائب من در حباب استارتاپهاسعید قدوسی‌نژاد سال ۱۳۶۷ در شهر فردوس متولد شده است. از دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران مدرک کارشناسی رشته‌ی مهندسی برق گرفته و  فارغ‌التحصیل مدیریت کسب‌وکار (MBA) از دانشگاه صنعتی شریف است. در صنعت فناوری اطلاعات مشغول به کار است و در حوزه‌های بازاریابی، فروش و مدیریت محصول فعالیت می‌کند.

سعید قدوسی‌نژاد کار ترجمه را به‌طور حرفه‌ای را با کتاب سختی کارهای سخت (بن هاروویتز، انتشارات آریاناقلم، ۱۳۹۵) شروع کرده و سپس کتاب‌های قلاب (نیر ایال، انتشارات آریاناقلم، ۱۳۹۷) و صراحت تمام‌عیار (کیم اسکات، انتشارات آریاناقلم، ۱۳۹۸) را ترجمه کرده است.

حاصل همکاری سعید قدوسی‌نژاد با نشر اطراف کتاب زیر است:

کتاب همراه بازاریابان دیجیتال سعید قدوسی‌نژاد قدوسی نژاد انتشارات اطراف قصه گویی در کسب و کارهای نو استارتاپ

کتاب همراه بازاریابان دیجیتال
وقتی همه «قصه‌گو » شده اند چطور قصه‌گوی متفاوتی باشیم؟

قصه‌ی خوب چیست؟ زمان و مکان مناسب قصه‌گویی کدام است؟ قهرمان اصلی قصه‌ی ما کیست؟ راه شناخت مخاطب و ارائه‌ی قصه‌ای متفاوت و تأثیرگذار چیست؟ «کتاب همراه بازاریابان دیجیتال» پاسخ این پرسش‌ها و بسیاری از پرسش‌های دیگر در حوزه‌ی بازاریابی محتوا را در قالبی جذاب و مختصر در اختیار ما می‌گذارد. در هر صفحه از این کتاب کوچک و چگال چندین نکته‌ی کلیدی و مهم مطرح شده که هر کدام حاصل پژوهش و تجربه‌ی متخصصان بازاریابی نوین است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *