رونمایی «هفته چهل و چند» در ایرنا

بازتاب مراسم رونمایی هفته چهل و چند در خبرگزاری ایرنا

تهران – ایرنا – کتاب هفته چهل و چند با موضوع مادر و کودک عصر امروز در فرهنگسرای ارسباران رونمایی شد.

به گزارش خبرنگارایرنا، آیین رونمایی وجشن امضای کتاب هفته چهل وچند به دبیری فاطمه ستوده عصرشنبه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور برخی از نویسندگان کتاب و فرزندان خردسالشان برگزار شد این اثر از منظر روانشناسی مورد ارزیابی قرار گرفت و محمود گلزاری روانشناس بخش هایی از کتاب را قرائت کرد.
در ادامه نفیسه مرشد زاده مدیرمسئول نشر اطراف با اشاره به اوضاع کنونی جامعه تصریح کرد: این شرایط به دلیل عدم شناخت از نوع زندگی و جدایی از فکر و خلاقیت هابه وجود آمده است.
وی با بیان اینکه کتاب هفته چهل و چند نشان از آینده ای دارد که مادرها برای فرزندان خود می سازند، افزود: برای سامان دادن به اوضاع مادران باید دست به کار شویم زیرا آنها هستند که فرزندان خود را برای یک جامعه متعالی پرورش می دهند.
به گفته وی، کتاب هفته چهل و چند بهانه ای برای کم کردن فاصله های ایجاد شده بین آدم ها و ایجاد وحدت است.
فاطمه ستوده دبیر این مجموعه کتاب با بیان این که هفته چهل و چند حاصل کار گروهی بوده است، گفت: در طول جمع آوری این کتاب ۱۹مادر همراه من بودند؛ زیاد شنیدیم که در ایران کار جمعی نمی توان انجام داد اما این کتاب نمونه یک کار جمعی که حاصل خوبی را در بر داشته است.
کتاب هفته چهل و چند ۲۰ مادر است که از روزهای خود سخن به میان آورده اند روایتی که در همه جای جهان یک معنا را در بر دارد.
این کتاب از سوی نشر اطراف به چاپ رسیده است راهی بازار کتاب شده است. در این کتاب ۲۰ روایت داستانی از تجربیات مادری و فرزند پروری بیست مادر آمده است.
این کتاب از سوی نشر اطراف راهی بازار شده است و نویسندگان آن ضحی کاظمی، فاطمه ستوده، آصفه آصف‌پور، زهرا کاردانی، فاطمه حجوانی و… هستند.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

مطالب مرتبط

۲ مهر ۱۳۹۷
«هفته چهل و چند» در خبر آنلاین
معرفی کتاب «هفته چهل و چند» در خبرگزاری خبر آنلاین «هفته چهل و چند»؛ روایتی از مادران نسل جدید مجموعه «هفته چهل و چند» شامل ۲۰ روایت از مادرانی است...
۲ مهر ۱۳۹۷
نقد و بررسی «کآشوب» در مشهد
هفته‌ی گذشته نشستی به منظور نقد و بررسی کتاب «کآشوب» در فرهنگسرای رسانه‌ی شهر مشهد برگزار شد. در این نشست ابتدا خانم الهام حبشی، یکی از نویسندگان نشریه‌ی «جیم» و...
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
نفیسه مرشدزاده در کافه خبر
گروه فرهنگ خبرگزاری تحلیلیِ خبر آنلاین به مناسبت انتشار کتاب «رست‌خیز» با نفیسه مرشدزاده، دبیر مجموعه‌ی کاشوب و مدیر مسئول نشر اطراف، گفت‌وگویی ترتیب داده تا درباره‌ی این اثر و...
Cart کتاب Removed. Undo
  • No products in the cart.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: