مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان »

۲۴۰,۰۰۰ تومان

مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» پنجره‌ی کوچکی است برای دیدن و شنیدن قصه‌های واقعی درباره‌ی بچه‌هایی از کشورهای مختلف که قهرمانِ شهر یا خانواده‌ی خودشان بوده‌اند. این قصه‌ها می‌تواند الهام‌بخش بچه‌ها باشد تا بی‌تفاوت نباشند و  دنیای اطرافشان را کمی بهتر کنند. شش کتاب این مجموعه عبارت‌اند از:

مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» شش ماجرای واقعی از بچه‌هایی است که کارهای ساده و تأثیرگذاری برای آدم‌ها، حیوانات یا محیط‌زيست منطقه‌شان انجام داده‌اند. هرکدام از این بچه‌ها در شرایط فرهنگی ـ اجتماعی متفاوتی زندگی کرده‌اند. عکس‌ها، اطلاعات و توضیحات تکمیلی کوتاه و جالب آخر هر کتاب ما را با شخصیت و زندگی واقعی قهرمان نوجوان داستان آشنا می‌کنند. این مجموعه به بچه‌ها نشان می‌دهد هر جا زندگی کنیم و در هر شرایطی که باشیم، می توانیم قدم‌های ساده‌ای برای تغییرات مهم برداريم.

  • دوستی با آرون در زامبیا برای دیدن یتیم‌خانۀ فیل‌ها، و نترسیدن از فیل‌هایی که مثل یک نوزاد نیاز به مراقبت دارند و حتی کرم ضدآفتاب می‌زنند.
  • دوستی با دئو در بروندی برای دیدن بچه‌هایی که، حتی در کشوری که توی آن جنگ شده، باز هم برای دوست شدن با یکدیگر بازی می‌کنند.
  • دوستی با اقبال در بنگلادش برای دیدن روزهای بارانی این کشور و سر زدن به خانه‌ای که با یک اختراع کاربردی آشپزی در آن‌ ساده‌تر می‌شود.
  • دوستی با ماریالوز در هندوراس برای دیدن زندگی آدم‌ها، کلاس‌ درس، بازارها و بچه‌هایی که مزرعه‌های یک روستای کوچک را سبز می‌کنند.
  • دوستی با سایمون در کانادا برای دیدن جنگل‌های سبز و خرس‌های شبح و پسری که به خاطر نجات خرس‌های شبح خجالت را کنار می‌گذارد.
  • دوستی با آلیسیتا در بورکینافاسو برای دیدن یک دوچرخه که دست‌به‌دست بین چند بچه چرخیده و حالا برای آلیسیتا کاربردهای تازه‌ای دارد.

 

__ این‌جا می‌توانید نقدی بر مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان» را بخوانید. __

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان »”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه‌ی «بچه‌های اطراف جهان »”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *