معرفی کتاب فراروایت در ارباب حلقه‌ها

کتاب «فراروایت در ارباب حلقه‌ها» تعریف دقیق و ساده‌ای از اصطلاح فراروایت ارائه می‌دهد و با بررسی رمان ارباب حلقه‌ها، شگردهای مختلف تالکین برای خلق اثری فراروایی را شناسایی و تشریح می‌کند. این کتاب اولین جلد از مجموعۀ «بیشتر از داستان» به دبیری رویا پورآذر (مترجم کتاب «تخیل مکالمه‌ای» باختین) است و برای همۀ کسانی که باور دارند بین ما و داستانی که می خوانیم ارتباطی فراتر از پیگیری قصۀ قهرمانان شکل می گیرد، خواندنی و شیرین خواهد بود.
نشر اطراف فراروایت در ارباب حلقه‌ها را بر اساس مقاله‌ای از مری ر. بومن و با ترجمۀ نیما اشرفی منتشر کرده و تا پانزدهم شهریور در کتاب‌فروشی‌ها عرضه می‌کند. برای خرید بی‌واسطه و سریع کتاب می توانید به تلگرام یا صفحه اینستاگرام نشر اطراف مراجعه کنید یا با شمارۀ تلفن ۰۹۳۳۵۴۸۱۱۰۵ تماس بگیرید.
قیمت ۸۸۰۰ تومان
هزینه ارسال پستی تهران ۲۶۰۰، شهرستان ۳۶۰۰
امکان ارسال با پیک در تهران و با هزینۀ خریدار وجود دارد.

ارسال نظر

لطفا تمامی فیلدها را کامل کنید *

مطالب مرتبط

۱۵ بهمن ۱۳۹۶
معرفی کتاب «سن‌پترزبورگ موزیکانچی دارد»
موسیقی و مسافر ما در متن موسیقی زندگی می‌کنیم و دائم در حال داد و ستد با صداهای اطراف‌مان هستیم؛ نسبت به صداهای هنجار و به‌جان‌نشین واکنش‌های مثبت نشان می‌دهیم...
۲۶ آذر ۱۳۹۶
این هم مثالی دیگر – به زودی
کتاب «این هم مثالی دیگر - چهار جستار از حقایق زندگیِ روزمره» نوشته دیوید فاستر والاس با ترجمۀ معین فرخی به زودی از سوی نشر اطراف روانه بازار خواهد شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۶
وقتی نویسنده حرف می‌زند – به زودی
کتاب «وقتی نویسنده حرف می‌زند» نوشته آرتور کریستال با ترجمۀ احسان لطفی به زودی از سوی نشر اطراف روانه بازار خواهد شد. کتاب «وقتی نویسنده حرف می‌زند» اولین عنوان از...
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: